baner gora

Zaloguj

Sprzedawca do wynajęcia

Innowacyjna usługa dla biznesu
Oferta skierowana jest do firm, które pragną skutecznie pozyskiwać klientów i zwiększać sprzedaż. Sprzedawca do wynajęcia to doskonała alternatywa dla zatrudnienia etatowego. przedstawiciela handlowego. Gwarantuje obniżenie kosztów i zwiększa efektywność podjętych działań.

Kim jest Sprzedawca do wynajęcia?
Zakres obowiązków i odpowiedzialności sprzedawcy do wynajęcia odpowiada  znanemu wszystkim przedstawicielowi handlowemu. Jest to osoba która reprezentuje firmę, odpowiada za kontakt z Klientami oraz jest odpowiedzialna za sprzedaż usług i produktów. Pełni kluczową rolę w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa, dlatego nie może to być osoba przypadkowa. Decydując się na naszego Sprzedawcę do wynajęcia, każda firma zyskuje solidnego i rzetelnego specjalistę, który wyróżnia się wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi oraz wieloletnim doświadczeniem.

Obniżaj koszty
Sprzedawca do wynajęcia to znaczne obniżenie kosztów firmy: nie przejmujesz się rachunkami za dojazd do klienta, służbowym samochodem, sprzętem i wynagrodzeniem oraz składkami ZUS.

Oszczędzaj swój cenny czas
Dodatkowo zaoszczędzisz sporo czasu. Nie musisz zajmować się rekrutacją, przejmować się rotacją pracowników na tym stanowisku, ani nikogo wdrażać w nowe obowiązki. Nasz Sprzedawca do wynajęcia to osoba doświadczona i gotowa do działania. Doskonale wie, jak pracować i zwiększać sprzedaż.

Buduj wizerunek firmy
Nie warto stawiać na przypadkowe osoby, lepiej wybrać najlepszych specjalistów w branży. Nasza kadra od lat szkoli i wspiera doradczo polskie przedsiębiorstwa prowadząc szkolenia, warsztaty z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Dzięki naszej usłudze zyskasz profesjonalną ofertę handlową i kompetentnego pracownika, który realnie wpłynie na wzrost rentowności Twojego biznesu. Sprzedawca do wynajęcia to usługa dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Korzyści dla Twojej firmy:

  • obniżenie kosztów,
  • brak formalności z tytułu rekrutacji, szkolenia, zatrudnienia pracownika,
  • oszczędność czasu,
  • profesjonalna oferta handlowa oparta na sprzedażowym języku korzyści,
  • doświadczeni i kompetentni sprzedawcy,
  • realny wzrost sprzedaży.

Koszt: 1600 PLN netto stałej opłaty co miesiąc + wynagrodzenie prowizyjne.

Więcej informacji uzyskasz podczas bezpłatnych konsultacji. Wyślij swoje zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Zapraszamy do współpracy

Planeta-kobiet

Agata Korzeniewicz

tel. +48 515 894 254

Strona: www.planeta-kobiet.pl

23°C

Szczecin

Pochmurno

Wilgotność: 66%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 28 Cze 2017 24°C 12°C
  • 29 Cze 2017 25°C 18°C
miejsce na reklame
 
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account