baner gora

Zaloguj

PLISY ZAWSZE MODNE

Plisy nigdy nie wyszły z mody, co jakiś czas powracają jako mikro-trend w poszczególnych rzeczach lub akcencie w ubiorze. Najbardziej lubiane plisowane spódnice to must have
tej wiosny!

To właśnie MIŁOŚĆ!

Walentynki to dobra okazja, aby przypomnieć wyjątkowej osobie o tym, jak bardzo
ją kochamy. Tego dnia warto wybrać się na randkę lub po prostu spędzić wieczór w blasku świec. Proponujemy kilka zestawów, które na pewno zachwycą drugą połówkę!

Niepełnosprawność w kobiecości

Anna Ślebioda naukowo zajmuje się zagadnieniem kobiecości u kobiet niepełnosprawnych, pracuje w agencji marketingowej, prowadzi blog „Moherowa feministka”, działa w Centrum Badań im. Edyty Stein na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza.

Podróżniczka inna niż wszystkie

Aleksandra Jaskółowska – psycholog społeczny, podróżniczka i amatorka aktywnego stylu życia. Odwiedziła 5 kontynentów i ponad 60 krajów, w wielu studiowała i pracowała naukowo. Prowadzi bloga Travel and Keep Fit (www.travelandkeepfit.com), na którym dzieli się swoimi obserwacjami i wrażeniami z podróży oraz radami jak utrzymać zdrowy styl życia będą w drodze.

 

Studniówkowe trendy

Sukienki studniówkowe zachwycają różnorodnością fasonów, kolorów i krojów.
Przy wyborze kreacji na bal maturalny warto pamiętać, aby pasowała do naszej sylwetki i typu urody. Brunetkom polecamy czerwień lub róż. Klasyczna mała czarna to bezpieczny wybór, ponadczasowa elegancja nigdy nie wychodzi z mody!

Żyć po swojemu

Izabela Kornet, założycielka Sukces rodzi się z serca - Izabela Kornet, autorka bloga The Secret of Healing, organizatorka corocznych Spotkania Świadomych Blogerek, pomysłodawczyni cyklicznych Śniadań Świadomych Blogerek (I Śniadanie Świadomych Blogerek oraz II Śniadanie Świadomych Blogerek) i Śniadań Świadomych Kobiet, podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem związanym nie tylko z budowaniem marki w sieci, doradzi nie tylko w skutecznej organizacji i planowaniu – powie Ci wiele o swoim życiu prywatnym i o tym, czego doświadczyła, bo właśnie stąd bierze się jej siła

JAKI TATA TAKI SYN

Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał” – to stare porzekadło odnosi się do każdej dziedziny życia, także do kwestii garderoby i stylu. A że pierwszym autorytetem dla małego chłopca jest tata, to właśnie na nim spoczywa zadanie nauczenia syna, jak dobierać ubranie i dodatki, a przy tym wsparcia kształtującego się od najmłodszych lat gustu i poczucia estetyki. Mając to na względzie, firma Wola wprowadziła na rynek specjalną kolekcję skarpetek dla ojca i syna. W kolorowych i zdrowych dla stóp skarpetkach będą mogli bawić się we wspólne stylizacje, budując przy tym męską więź.

 

Jak radzić sobie ze stresem, gdy prowadzisz własną działalność?

Jednym z największych wrogów naszej codziennej efektywności, ale i dobrego nastroju jest stres. Nie ten chwilowy, który dzięki zastrzykowi adrenaliny prowadzi do szybszego bicia serca i nagłej jasności umysłu, ale ten długotrwały, który z czasem staje się jak noszenie ciężaru. Zadbać o entuzjazm i motywację,możemy ucząc się uwalniać od tego ciężaru codziennie. 

23°C

Szczecin

Pochmurno

Wilgotność: 66%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 28 Cze 2017 24°C 12°C
  • 29 Cze 2017 25°C 18°C
miejsce na reklame
 
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account